اهداف و چشم انداز

فلسفه‌ی وجودیِ #دیده_بان

 

دیده بان همیشه یک مدیر نیست ؛ اما یک مدیر خبره دیده بان قابلی است.

او پیوسته به دنبال اطلاعاتی است تا ادامه حیات سازمان و مجموعه مطبوع خود را تضمین کند.  دیده بان نیک می داند به محض غفلت از مخابره‌ی جدیدترین تحولات منطقه‌ی خارج از مجموعه اش، هرلحظه بیم جاماندن از سایر حریفان می رود.

با شکل و شمایلی جدید، در جهت ایجاد نگاهی نوین به مدیریت ایرانی ، هم راستا با حرکتِ پابه پایِ انجمن های علمی در کنار نهاد دانشگاه در دستیابی به چشم انداز توسعه کشور،  رسالت ما در دیده بان فراهم آوردن گوشه ای از اطلاعات‌ جدید و شایسته‌ی توجه مدیران فردا است.

دیده بان نشریه ای علمی و ترویجی است و به هیچ کدام از جناح ها و افراد ذی نفوذ سپهر سیاسی ایران وابسته نیست. دیده بان صرفا به وظیفه‌ی خود در چهارچوب ایفای نقش به عنوان یکی از معدود نشریات در زمینه‌ی آسیب شناسی مدیریت کشور عمل می نماید.

دیده بان ، مانند هر نشریه‌ی دیگری، در دخل و تصرف و تخلص در مطالب ارسالی آزاد است.

---------------------------------------------------------------------------------------

دیده بان برای بهبود مستمر خود نیاز به دریافت بازخور  از شما دانشجویان و اساتید و فرهیختگان گرامی است؛ مارا در پیمودنِ این مسیر یاری کنید.

از شما مخاطب گرانقدر خواهشمند است : نظرات خود در رابطه با این شماره و شماره های آتی نشریه ، را با ذکر نام و نام خانوادگی، رشته ، مقطع و دانشگاه، به آدرس زیر با عنوان "#پیشنهاد" ارسال نمایید:

didehban.ut@gmail.com